כתובת: תותי במושב הנוטע 6 כפר שמריהו
משלוחים לכל חלקי הארץ
מורן אייזנשטיין באה לביקור בתותי במושב

מידע מקצועי

בשעה טובה! ילדת... עכשיו יש להתחיל במלאכת הטיפול של התינוק. אבל רגע... ניתקלת בכאבים בשדייך? אינך עומדת בזה יותר? כנסי והתחילי להבין כיצד תוכלי להקל עלייך את הכאבים.

חווית האמבטיה לתינוק יכולה להיות נפלאה, עם גישה נכונה ואביזרים וצעצועים שונים.

רובנו מכירים את התחושה בה אנו נמצאים לקראת לידה של תינוק במיוחד אם זה ילד ראשון ואנו רוצים להכין את החדר המושלם עבורו אם מיטב הציוד הנדרש שיעניק לו תחושת ביטחון, חמימות והנאה לאורך הזמן. אך רק מעט מאיתנו עושים זאת נכון ויש כאלה שיאמרו שאינם יודעים כיצד לעשות או לארגן זאת כמו שצריך? מאמר זה יעשה לכם סדר בין הדברים ויתרום רבות לתהליך שעליכם כזוג הורים לעבור.

מחשבון הריון ולידה עוזר לנו כנשים להיערך טוב יותר ליום המיוחל אולם כדי להבין טוב יותר את השלבים יש לדעת מה עומד מאחורי כל שלב ושלב, מאמר זה מסביר ומפרט לפרטים כיצד תעשו ותבינו זאת נכון?

מי שחשב שהשימוש בצימר עבר חלף לו מהעולם טעה ובגדול! הצימר חוזר ובמלוא העוצמה! היתרונות הרבים שלו לא מאפשרים לוותר עליו לאורך עשרות בשנים

הורים בפעם הראשונה? יש לכם תינוק שבוכה ללא הפסקה? מאמר זה יעניק לכם כלים כיצד להתמודד ולהרגיע את התינוק.

אתם בהחלט צודקים! בכך שאתם מוודאים שאתם לוקחים ברצינות את הדאגה לבחור לילדיכם את המזרן הכי טוב שניתן להשיג במסגרת היכולות שלכם. במהלך שנות הגדילה של ילדיכם חשוב שילווה אותו מזרן באיכות גבוהה שמעניק תמיכה גבוהה לעמוד השידרה של הילד.

הדבר הטבעי ביותר שיכול להיות הוא הרצון של כל תינוק וכל ילד לשחק בצעצועים. כיום יש מבחר עצום של צעצועים לילדים, צעצועים לתינוקות ועוד. ובתוך כל ים השפע הזה מוטלת על ההורים החובה לזהות ולקנות רק את הצעצועים בעלי הבטיחות הגבוהה ביותר. לעיתים קרובות זו משימה לא פשוטה כלל, מאמר זה יעזור לכם לעשות סדר בכל ים האפשרויות ולקבל יותר מידע כיצד לבחור את הצעצועים הבטוחים ביותר עבור ילדכם.

מזרן לתינוק למעשה זה הריצפה שלו, על המזרן ניתן להניח את התינוק ללא חשש שהוא יתקרר, יתלכלך, יפצע או ייעלם למקום אחר מהסיבה הפשוטה שכיום על המזרני פעילות לתינוקות יש מגוון צורות ובצבעים צבעוניים של ממש המושכים את תשומת ליבו של התינוק וגורמים לו להישאר על המזרן ולחקור אותו לאורכו ולרוחבו.

בעלי ילדים רבים חווים את התיסכול שתינוקם לא ישנים ואם כן אז שינה לא רציפה. לצערנו לא כולם יודעים כי יש מה לעשות ופשוט יש לקרוא את הסימנים המקדימים לכך.

הרשמה לניוזליטר
הרשמו לניוז ליטר שלנו חינם

שובר מתנה על סה"כ 500 ש"ח

מקנה לך זכות קנייה בסכום שבחרת באמצעות האתר או בחנות במושב רשפון 

ניתן למצוא אותנו בפייסבוק ובערוץ היוטיוב שלנו. לעידכונים וחדשות הצטרפו עכשיו למועדון החברים שלנו