מיטונת להשכרה ל-חודשיים

00 250

העריסה של מיטונת היא עריסה מתחברת למיטת ההורים, ובנוסף יכולה לשמש כעריסה רגילה בעלת ארבע צלעות וגלגלים ,איתה אפשר לנוע בבית.
מיטונת נצמדת למיטת ההורים ומאפשרות שינה משותפת * קלה נוחה ובטוחה תוך שמירה על המרחב האישי של כל אחד מבני המשפחה. העריסה הנצמדת של מיטונת עוצבה כעריסה ייעודית לשינה משותפת בהתאמה למבנה של מיטות ההורים הנפוצות בישראל, ותוכננה תוך שימת דגש מיוחד על בטיחות, יציבות וחוזק.  

 

  השכרת עריסות תינוק היא פתרון מצוין לתקופה הראשונה עם תינוק חדש ועד המעבר למיטת תינוק גדולה. השכרת עריסה מאפשרת להורים הוצאה קטנה יחסית ואפשרות "לטעום" ולחוות את השינה המשותפת ללא התחייבות.

מפרט טכני:
מיטונת עשויה מעץ מלא (בוק) וצבועה בלכה בלתי רעילה המיועדת לרהיטי ולמיטות תינוקות. מיטות התינוק מתוכננת ומעוצבת כך שהן נצמדות למיטת ההורים ומהוות המשך ישיר שלה ללא פערי מרחק או גובה.

מידות:
מידה פנימית (מזרון) : 86X48 ס"מ מידה חיצונית  93X53 ס"מ גובה סורג: 36 ס"מ גובה: גובה מיטת התינוק מתכוונן לפי גובה מיטת ההורים. מיטונת מיתכווננת למיטות שגובהן בין 23-60 ס"מ. (אנו מספקים פתרונות ייעודיים למיטות בגבהים חריגים).
ההשכרה כוללת מזרן עריסה סטנדרטי. ניתן לרכוש מזרן חדש בעלות של כ-60 ש"ח או מזרן נושם בעלות של 115 ש"ח.

התאמה למיטת ההורים: אנו ערוכים לתת מענה לקשת רחבה של מיטות הורים, בגדלים, גבהים ועיצובים שונים. מגוון פתרונות חיבור, גישור והתאמה קיימים אצלנו, מבוססים על ניסיון של שנים ועל הכרות עמוקה עם מיטות ההורים הקיימות בארץ. ע"מ שנוכל להמציא עבורכם את הפתרון הנכון,
***יש לבצע מדידה של מיטתכם עפ"י השרטוט המצורף. בעת ההזמנה יש לכתוב את המידות הבאות בשדה ה"הערות": גובה מיטת ההורים, רוחב מסגרת מיטה (אם יש), גובה המזרן מעל המסגרת***.

המיטונת קלה להרכבה עצמית. ניתנת לאיסוף מ"תותי במושב". אנו ממליצים להזמין כחודש לפני תאריף הלידה המשוער.

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך...

תיק ספרייגראונד PLAY ME

00 330

Mommy Hook

00 40

בובת ענק - קוף משולשים עם כובע / L

90 199

עט מעוצב זנב בת ים

90 59